Fleischsaftgarung

fl

Víte, co je to Fleischsaftgarung?

Unikátní metoda přípravy masa ve vlastní šťávě.

Fleischsaftgarung je jednoduše řečeno způsob přípravy čerstvého masa, který jsme vyvinuli přímo v kuchyni. Tato metoda je založena na technikách, které využívají šéfkuchaři, aby bylo maso chutnější, a plné šťávy. Fleischsaftgarung je pečlivě vybraná kombinace těchto technik přizpůsobená výživovým potřebám psů. Žádná přidaná voda, důraz na kvalitní suroviny a dodržování výrobních postupů jsou samozřejmostí pro naše krmivo.

Fleischsaftgarung povyšuje krmivo pro psy na úroveň lidské stravy. Pes je součást rodiny, a proto pro něj vždy chceme vždy to nejlepší. Fleischsaftgarung má za cíl zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých parťáků. Vysoký obsah živin, snadná stravitelnost a skvělá chuť. To jsou jen jedny z mála benefitů, které PLATINUM nabízí.

Jak funguje Fleischsaftgarung?

Naše krmivo, paštiky a pamlsky jsou vyráběny dvěma různými metodami. Obě mají společnou jednu věc – ingredience jako je čerstvé maso jsou vařeny ve vlastní šťávě bez přidané vody.

a) Krmivo a pamlsky: Čerstvé maso se pomalu vaří při nízké teplotě. Šťávy čerstvého masa bohaté na živiny jsou koncentrovány redukční technikou vaření.

b) Paštiky: čerstvé maso je krátce povařeno. Speciální technika rychlého vaření je možná díky obalu TetraPak, kde je možné dodat teplo do středu paštiky mnohem rychleji než u běžné konzervy. U konzerv je paštika po okrajích velmi často převařena a ztrácí tak živiny a chuť.

 Jedná se o novou metodu přípravy krmiva PLATINUM?

 Ne, Fleischsaftgarung je nové jméno pro naši tradiční metodu přípravy krmiva. Nic se nemění. Veškeré naše krmivo budeme připravovat v maximální kvalitě tak, jako posledních 16 let.

 Proč jste pojmenovali techniku přípravy vašeho krmiva?

 Již více než 16 let připravujeme naše krmivo unikátní metodou, kterou nenaleznete u jiných výrobců. Jsme hrdí na to, že náš způsob přípravy má pozitivní vliv na zdraví našich čtyřnohých parťáků. Často se nás lidé ptali, jak bychom jednoduše vysvětlili proces výroby, a to nás inspirovalo k vytvoření Fleischsaftgarung.

 Co symbolizuje „kapka“ v kontextu Fleischsaftgarung?

 Tato kapka symbolizuje masovou šťávu a současně logo Fleischsaftgarung.