I VLCI ŽEROU GRANULE PLATINUM

Vlci

 

Krmivo PLATINUM je plnohodnotná výživa pro psy. Každý kilogram vyrábíme z minimálně 1,27kg čerstvého masa. Složení krmiv odpovídá přirozené stravě. Podobné té, kterou se ve volné přírodě živí vlci a divocí psi. Důkazem je několikaté využívání krmiv PLATINUM známým filmovým kaskadérem a chovatelem vlků Z.H. v Maďarsku. My jsme na publikování podobných věcí opatrní a tuto senzační skutečnost zveřejňujeme až po několikaleté osobní výborné zkušenosti tohoto výjimečného chovatele, který Platinum využívá především v průběhu natáčení, kdy je logisticky obtížné zajistit jeho vlkům čerstvé maso. Vlci jsou vždy i po několika týdenním natáčení stále ve výborné kondici.

A hlavně vlci mají při střídání čerstvé stravy s krmivy Platinum stále bezproblémové vyprazďňování, což je pro krmiva Platinum ta nejlepší vizitka.

 Zdůrazňujeme, že vlci jsou samozřejmě krmeni nejčastěji syrovým masem. Jen pro zajímavost, podle názoru pečovatelů, pět ze sedmi vlků preferuje kuřecí a dva spíše jehněčí recepturu. Iberico dostávají pouze příležitostně.

Výrobní postup krmiva PLATINUM je zcela revoluční. Suroviny jsou šetrně upravovány a směšovány při nízkých teplotách. Masová směs je krátkodobě zahřívána na maximálně 95°C. Hodnotné vitamíny a za studena lisované oleje a byliny jsou přimíchávány do masové směsi až v průběhu chladnoucího procesu při cca 30° C. Výrobce tak uchovává jejich přirozenou přírodní strukturu, díky které je zajištěna jejich vysoká vstřebatelnost psím organismem (až 96%). Krmivo PLATINUM je psy všech plemen velmi dobře přijímáno. Díky výběrovým surovinám a šetrnému způsobu sušení zůstávají proteiny a chuť čerstvého masa zachovány.

U "tvrdých" suchých krmiv se během "extrudace"  stravitelnost proteinů rapidně snižuje, cca na 60-70% a některé důležité vitamíny se zcela znehodnotí.

Německý výrobce sází na čerstvé suroviny, proto balí krmivo PLATINUM maximálně do 1,5 až 5kg pevných alu-foliových pytlů, kde si krmivo udržuje své specifické aroma, čerstvost a přirozenou vlhkost z masových šťáv.

Krmivo PLATINUM je vhodné zejména pro k alergiím náchylné psy, protože je připravováno výhradně z masa určeného původně pro lidskou spotřebu a geneticky nemodifikovaných surovin. Máme pozitivní ohlasy od chovatelů psů zejména s kožními problémy a problémy se srstí. Krmiva Platinum zaručeně nemají vliv na druhotné zabarvení srsti. Naopak, je pro své složení doporučováno pro bílá, černá i vlkošedá plemena.

platinum-vlci-mix