Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

Jakub Petružálek

Jakub Petružálek je profesionálním hokejistou. V roce 2012 reprezentoval Českou republiku na Mistrovství světa ve Finsku a Švédsku. Během své kariéry působil ve všech nejprestižnějších hokejových soutěžích na světě. Tedy nejen v zámořské NHL nebo ruské KHL, ale i ve švédské, finské a české nejvyšší soutěži. Zde v sezóně 2014/15, po návratu z KHL, získal s týmem HC Verva Litvínov domácí mistrovský titul.

MAZLÍČCI

Basenji - Cassee a Chelsea

MŮJ NÁZOR NA KRMIVO PLATINUM?

"Krmím Platinem, protože dbám na zdravou výživu a tím pádem chci holkám dopřát zdraví prospěšné krmivo. Je pro mne důležité, aby holky byly ve skvělé kondici."

IMG_1873  IMGP2207

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.