Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

Kristýna Barošová

Kristýna Barošová je držitelkou několika titulů Mistr juniorů z let 2011, 2012 a 2013. Dvakrát po sobě byla součástí Top Teamu v Obedienci. Je držitelkou titulu Mistryně ČR v obedienci za rok 2012 a ve stejném roce také převzala prestižní ocenění Kynolog roku za rok 2012 opět v kategorii obedience. Kromě obedience se Kristýna věnuje agility, dogdancingu a vlastní chovatelskou stanici Redrob Fenix.

MAZLÍČEK

Border Colie - Lia

MŮJ NÁZOR NA KRMIVO PLATINUM?

"Krmím Platinem, protože chci pro své sportující psy to nejlepší. Když dám svým psům na výběr granule, tak si vyberou opět Platinum. Rádi používáme i jako pamlsky ve výcviku."

KYNOLOGICKÉ ÚSPĚCHY

Mistr ČR
Kynolog roku 2012
Mistr ČR BCCCZ
5x Mistr Juniorů
4x účast na MS 
3. místo CZECH TEAM na MS(Hungary 2013) 
Držitel Titulu:
CACIB 
ŠAMPION ČR, práce ČR, Obedience 
Klubový šampion BCCCZ a výkonů BCCCZ

IMG_6636 

ms1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.