Objednávky přijaté do 12,00h odesíláme ještě týž den! *** PRODEJNA V LOMU U MOSTU JE OTEVŘENA každý pracovní den od 7,00 - 15,00 dle výjimky z vládních nařízeních

Krmte psy zdravě

Krmte psy zdravě

šťastny pes

 

 

 

 

 

 

 

 

Příroda jako vzor. Co je opravdu důležité pro psí výživu?

Když vlk uloví kořist, poskytuje mu vše, co potřebuje pro svou výživu -  maso, bylinky a minerály, které se nacházejí  v žaludku kořisti. Žádné jiné přidané látky. Potrava je složena tak, aby se v žaludku  rychle rozložila a strávila.

V dnešní době se psovi jeho “kořist” podává připravená do misky. Zároveň je zde široké spektrum krmiv nazývaných “kompletní krmiva.” Legislativa určuje jejich složení. To však nic neříká o kvalitě jednotlivých složek, nebo jakým způsobem jsou krmiva vyráběna.To je důvod, proč by jste měli věnovat zvláštní pozornost těmto detailům.

Holistická - přírodní a zdravá výživa

Hodnotné bílkoviny z čerstvého masa, snadno stravitelné uhlohydráty, bylinky a minerály jsou základem pro zdravou výživu vašeho psa.  Receptury PLATINUM NATURAL jsou připravovány pouze z ingrediencí v potravinářské kvalitě. Naproti tomu jiná krmiva mohou obsahovat vedlejšírostlinné a živočišné produkty, umělá dochucovadla, chemické přísady, které psi neumí strávit a důsledkem mohou být zdravotní problémy:

  • alergie, nevysvětlitelné svědění kůže
  • matná, lámavá srst
  • zácpa, průjem a plynatost

To psi krmení PLATINEM neznají!

Platinum - prevence proti torzi žaludku

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.