Objednávky přijaté do 12,00h odesíláme ještě týž den! *** PRODEJNA V LOMU U MOSTU JE OTEVŘENA každý pracovní den od 7,00 - 15,30h

Krmte psy zdravě

šťastny pesPříroda jako vzor. Co je opravdu důležité pro psí výživu?

Když vlk uloví kořist, poskytuje mu vše, co potřebuje pro svou výživu -  maso, bylinky a minerály, které se nacházejí  v žaludku kořisti. Žádné jiné přidané látky. Potrava je složena tak, aby se v žaludku  rychle rozložila a strávila.

V dnešní době se psovi jeho “kořist” podává připravená do misky. Zároveň je zde široké spektrum krmiv nazývaných “kompletní krmiva.” Legislativa určuje jejich složení. To však nic neříká o kvalitě jednotlivých složek, nebo jakým způsobem jsou krmiva vyráběna. To je důvod, proč by jste měli věnovat zvláštní pozornost těmto detailům.

Holistická - přírodní a zdravá výživa

Hodnotné bílkoviny z čerstvého masa, snadno stravitelné uhlohydráty, bylinky a minerály jsou základem pro zdravou výživu vašeho psa.  Receptury PLATINUM NATURAL jsou připravovány pouze z ingrediencí v potravinářské kvalitě. Naproti tomu jiná krmiva mohou obsahovat vedlejší rostlinné a živočišné produkty, umělá dochucovadla, chemické přísady, které psi neumí strávit a důsledkem mohou být zdravotní problémy:

  • alergie, nevysvětlitelné svědění kůže
  • matná, lámavá srst
  • zácpa, průjem a plynatost
  • torze žaludku

To psi krmení PLATINEM neznají!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.