Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

Důležitá informace pro obchodní partnery

Vážení obchodní partneři,

Dovolujeme si Vás tímto informovat, že v rámci zkvalitnění našich služeb jsme pro Vás připravili B2B portál sloužící pro Vaše objednávky: www.krmivo-platinum.com

Nový portál bude spuštěn 30. listopadu ve 21:00. Od dané chvíle nebude již možno vystavit obchodní objednávku na e-shopu pro koncové zákazníky.

Nový portál je přehlednější, nastavení je uzpůsobeno pro velkoobchod a není již možno omylem vkládat produkty pro koncové zákazníky za maloobchodní ceny, takže tímto předejdeme zbytečným nedorozuměním a následným reklamacím.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat vedoucí našeho obchodního oddělení Kateřinu Hanzalovou na emailu: hanzalova@krmivo-platinum.cz  

Děkujeme za pochopení a věříme, že nakupování bude ještě příjemnější. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.