Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

Mezinárodní den psů 2019

Landing page

Pozvedněme společně misky, dnes mají svůj den naši čtyřnozí parťáci. A protože oni dělají radost nám po celý rok, pojďme nyní udělat radost i my jim! K prvním 50 nákupům nad 1 500,- Kč rozdáváme skvělé dárky – stylovou látkovou tašku pro páníčka a oblíbené šťavnaté pamlsky Clickbits pro vašeho chlupáče!

Pro získání dárku nám do poznámky napište heslo: "Chci dárek pro svého chlupáče"

 CB      Untitled-1

 

Dárky rozdáváme registrovaným zákazníkům při nákupu v minimální hodnotě 1 500,- Kč. Dárky jsou nabízené v omezeném množství – pouze pro prvních 50 objednávek nebo do konce akce, tedy do 1. září 2019.

Poznámku v objednávce naleznete ve 3. kroku Informace o Vás zaškrtnutím pole "Zadat poznámku pro prodejce"

Poznámka 2019-08-15 083528

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.