Objednávky přijaté do 12,00h odesíláme ještě týž den! *** PRODEJNA V LOMU U MOSTU JE OTEVŘENA každý pracovní den od 7,00 - 15,00 dle výjimky z vládních nařízeních

Novinky, Strana 3

Expedice objednávek

Vážení zákazníci, 

v pátek 4.1.2019 bude z technických důvodů probíhat expedice objednávek pouze do 11. hodin. Objednávky přijeté po tomto čase budou expedovány následující pracovní den, tedy pondělí. 

Děkujeme za pochopení.

Doručování o Vánocích

Jako každý rok, tak i letos je potřeba počítat s možností opožděného doručení vašich objednávek. Abyste měli jistotu, že Vám krmivo dorazí do Vánoc, doporučujeme udělat objednávky nejpozději tento týden. 

Již jen dva týdny zbývají do Vánoc a proto jsme pro Vás sepsali otevírací dobu ve vánočním období?

  • Do 21.12. standardní provoz
  • 24. - 26.12. - zavřeno
  • 27. a 28. otevřeno
  • 31.12. a 1.1. - zavřeno
  • od 2.1. - standardní provoz

Rozvozové služby nebudou svážet pouze 31.12. kdy mají celozávodní dovolené. Jinak je provoz standardní. 

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a klidné prožití svátků Vánočních.

Věrnostní program pro zákazníky

Věrnostní program_1

Společně s vámi můžeme udělat psí svět ještě radostnější. Vážíme si toho, že jste s námi a proto pro Vás spouštíme věrnostní program kdy Vás odměníme již za registraci. Více o věrnostním programu se dozvíte ZDE

Vánoční balíčky

181116_PLT_vanocni balicky_BANNER_1160x441

Není tomu ani měsíc a jsou tu Vánoce. Proto si letos pro Vás připravili naši parťáci opět skvělé balíčky tentokrát s jejich oblíbenými pochoutkami a produkty. Můžete se tak těšit na Dayovo oblíbené pamlsky nebo třeba na Beeby oblíbené paštiky. A to vše Vám přinesli za super cenu. Udělejte i Vy radost svým čtyřnohým parťákům a pořiďte jim dárek, na kterém si opravdu pochutnají. Pro zobrazení klikněte ZDE

Důležitá informace pro obchodní partnery

Vážení obchodní partneři,

Dovolujeme si Vás tímto informovat, že v rámci zkvalitnění našich služeb jsme pro Vás připravili B2B portál sloužící pro Vaše objednávky: www.krmivo-platinum.com

Nový portál bude spuštěn 30. listopadu ve 21:00. Od dané chvíle nebude již možno vystavit obchodní objednávku na e-shopu pro koncové zákazníky.

Nový portál je přehlednější, nastavení je uzpůsobeno pro velkoobchod a není již možno omylem vkládat produkty pro koncové zákazníky za maloobchodní ceny, takže tímto předejdeme zbytečným nedorozuměním a následným reklamacím.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat vedoucí našeho obchodního oddělení Kateřinu Hanzalovou na emailu: hanzalova@krmivo-platinum.cz  

Děkujeme za pochopení a věříme, že nakupování bude ještě příjemnější. 

Halloween

181025_PLT_FB_halloween_V01_2

Halloween je svátkem, který si u nás získává velkou oblibu. Máme pro vás tip, jak si tento strašidelný den užít. Stačí když vezmete kousek látky, vystřihnete oči a nos látku dáte na psa a rázem je z vašeho parťáka skvělý pobíhající duch.

psi

Pokud si přejete obohatit psovi jídelníček, tak ani typická dýně není pro něj vůbec špatná. Stačí ji krátce povařit nebo mu udělat dýňové pyré. A proč dýni? Protože obsahuje vitamín E, hořčík a spoustu vlákniny.

dyne 

PPL Parcelshop

Vážení zákazníci,

od včerejšího dne, jsme zavedli další způsob jak si nechat dovézt krmivo pro psy. Pokud nemáte čas čekat na kurýra a raději byste si ve volném čase balíček vyzvedli sami, zavedli jsme pro vás službu PPL Parcelshop. Společnost PPL má kolem tisíce míst, kam je možné si balíček nechat zaslat a vy tak můžete být páni svého času. 

Věříme, že některým z vás, bude služba určitě ku prospěchu. 

 

 

Jak skladovat krmivo Platinum

Jak již spousta z vás ví, naše krmivo nepatří mezi ta, která se dají jen tak přesypat do barelů, kýblů či jiných podobných nádob. Víte také, proč tomu tak je? 

Pro správnou odpověď je potřeba podívat se do výroby. Na 1 kg krmiva je použito minimálně 1,85 kg přírodních ingrediencí a z toho vždy minimálně 1,27 kg čerstvého masa. Ingredience prochází pouze krátkou tepelnou úpravou bez jakékoli přidané vody, což zajistí maximální možné uchování živin a vysokých nutričních hodnot. Dále se krmivo suší při pokojové teplotě do 35° C, což nám umožňuje v granulích ponechat 18 % původní masové šťávy. Krmivo je konzervováno přírodní cestou, neobsahuje chemické konzervanty tuků. Proto naše granule nemají trvanlivost delší než 1,5 roku. Krmivo balíme do odolných, hygienicky bezpečných alu-foliových pytlů, které nepropouští světlo a udržují tak krmivo ve tmě. Zároveň je krmivo do poslední chvíle skladováno v chladných halách, kde se teplota udržuje na max. 15 °C. Tyto dvě kombinace zaručí, že krmivo udrží svou vlhkost a nebude napadeno škůdci. 

A jak jej tedy skladovat doma? Najděte si temné místo ve spíži, skříni, v lince nebo případně v lednici a zde ponechejte krmivo ve svém původním obalu. Samozřejmě pokud chcete využít váš oblíbený barel, pak krmivo do něj vložte včetně pytle. Krmivo vždy důkladně zavírejte a zamezte přístupu vzduchu, aby Vám krmivo neztvrdlo. K tomu Vám může pomoci náš klip, který v eshopu také naleznete. Rozhodně nedoporučujeme přesypávat krmivo do barelu a do něj pak přisypávat nové, hrozí množení bakterií a roztočů a také případná hniloba granulí.

FLOREACANIS OLOMOUC

O nadcházejícím víkendu navštívíme Olomouc kde se letos poprvé koná národní výstava psů FLOREACANIS. Výstava se nachází na výstavišti Florea a my se těšíme nejen na krásné prostředí Olomouce, ale hlavně na Vás. Takže nezapomeňte, tento víkend 1. a 2.9.2018 výstaviště v Olomouci. 

Omezení expedice 29.8.2018

Vážení zákazníci, vážení obchodníci, dne 29.8. budeme zboží z technických důvodů expedovat pouze do 11 hodin. Prodejna v našem sídle bude mít otevřeno jen do 12. hodin. Předem Vám děkujeme za pochopení a za komplikace se omlouváme.

Stránka 3 z 5 - 49 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.