Novinky, Strana 4

PPL Parcelshop

Vážení zákazníci,

od včerejšího dne, jsme zavedli další způsob jak si nechat dovézt krmivo pro psy. Pokud nemáte čas čekat na kurýra a raději byste si ve volném čase balíček vyzvedli sami, zavedli jsme pro vás službu PPL Parcelshop. Společnost PPL má kolem tisíce míst, kam je možné si balíček nechat zaslat a vy tak můžete být páni svého času. 

Věříme, že některým z vás, bude služba určitě ku prospěchu. 

 

 

Jak skladovat krmivo Platinum

Jak již spousta z vás ví, naše krmivo nepatří mezi ta, která se dají jen tak přesypat do barelů, kýblů či jiných podobných nádob. Víte také, proč tomu tak je? 

Pro správnou odpověď je potřeba podívat se do výroby. Na 1 kg krmiva je použito minimálně 1,85 kg přírodních ingrediencí a z toho vždy minimálně 1,27 kg čerstvého masa. Ingredience prochází pouze krátkou tepelnou úpravou bez jakékoli přidané vody, což zajistí maximální možné uchování živin a vysokých nutričních hodnot. Dále se krmivo suší při pokojové teplotě do 35° C, což nám umožňuje v granulích ponechat 18 % původní masové šťávy. Krmivo je konzervováno přírodní cestou, neobsahuje chemické konzervanty tuků. Proto naše granule nemají trvanlivost delší než 1,5 roku. Krmivo balíme do odolných, hygienicky bezpečných alu-foliových pytlů, které nepropouští světlo a udržují tak krmivo ve tmě. Zároveň je krmivo do poslední chvíle skladováno v chladných halách, kde se teplota udržuje na max. 15 °C. Tyto dvě kombinace zaručí, že krmivo udrží svou vlhkost a nebude napadeno škůdci. 

A jak jej tedy skladovat doma? Najděte si temné místo ve spíži, skříni, v lince nebo případně v lednici a zde ponechejte krmivo ve svém původním obalu. Samozřejmě pokud chcete využít váš oblíbený barel, pak krmivo do něj vložte včetně pytle. Krmivo vždy důkladně zavírejte a zamezte přístupu vzduchu, aby Vám krmivo neztvrdlo. K tomu Vám může pomoci náš klip, který v eshopu také naleznete. Rozhodně nedoporučujeme přesypávat krmivo do barelu a do něj pak přisypávat nové, hrozí množení bakterií a roztočů a také případná hniloba granulí.

FLOREACANIS OLOMOUC

O nadcházejícím víkendu navštívíme Olomouc kde se letos poprvé koná národní výstava psů FLOREACANIS. Výstava se nachází na výstavišti Florea a my se těšíme nejen na krásné prostředí Olomouce, ale hlavně na Vás. Takže nezapomeňte, tento víkend 1. a 2.9.2018 výstaviště v Olomouci. 

Omezení expedice 29.8.2018

Vážení zákazníci, vážení obchodníci, dne 29.8. budeme zboží z technických důvodů expedovat pouze do 11 hodin. Prodejna v našem sídle bude mít otevřeno jen do 12. hodin. Předem Vám děkujeme za pochopení a za komplikace se omlouváme.

Interdog Mladá Boleslav

Před měsícem jsme se mohli vidět v Mladé Boleslavi na národní výstavě psů. Tentokrát se opět společně setkáme v Mladé Boleslavi, avšak tentokrát na výstavě INTERDOG BOHEMIA. A to tento víkend 25. a 26. srpna.Těšit se můžete nejen na náš usměvavý tým, ale zároveň na výhodné ceny, naši novinku čichacích deček a spoustu dalšího. 

Mezinárodní den psů

Odměňte své mazlíčky pamlsky Platinum. Ode dneška až do neděle můžete využít speciálního dárku, který se vztahuje k mezinárodnímu dni psů, který se koná 26.8. Využijte 20 % dárku a snižte si tak hodnotu svého nákupu :-) 

Pro uplatnění využijte kód: MDP20

Akce je určena pro koncové zákazníky a je časově omezená od 20. - 26.8.

Akce se vztahuje jen na kategorii Pamlsků ZDE

NOVINKA - Čichací dečka

Rádi bychom Vám oznámili, že nově na eshopu naleznete i čichací dečky pro vaše mazlíčky. Čichací dečku nalzeznete ZDE

cuchaci decka

 

Národní výstava psů v Mladé Boleslavi

První prázdninové víkendy si pro nás přichystali i první prázdninovou výstavu pejsků. Na všechny hafany se pojedeme podívat do Mladé Boleslavi a věříme, že na nás čeká nejen spoustu krásných pejsků a příjemných lidí, ale také počasí, které tu skvělou atmosféru dokreslí. 

Přijeďte se za námi také podívat do Mladé Boleslavi tento víkend 14. a 15.7. a najdete nás na dostihovém závodišti od 8 hodin až do odpoledne. Těšíme se na Vás. 

Mezinárodní výstava psů Litoměřice

Mezinárodní výstava psů v Litoměřicích je za rohem. Opět si budete moci vyzkoušet čuchací dečku, u které pejsek musí zapojit svůj základní instinkt aby se dostal k pamlsku. Zároveň se za námi v sobotu od 10 hodin přijede podívat Honza Musil a vy si tak můžete udělat nejen selfie, ale zároveň si popovídat či případně si nechat podepsat podpisovou kartu. 

Těšíme se na Vás tento víkend 19. a 20. května 2018 na výstavišti v Litoměřicích. 

broucek

Prague Expo Dog

O nadcházejícím víkendu se na Vás těšíme na mezinárodní výstavě psů Prague Expo Dog, která se koná v halách Letňanského výstaviště. Po celou dobu výstavy nás naleznete v hale 1. Celá akce začíná v sobotu v 8:00 a končí v neděli v cca 16 hodin. 

V sobotu s námi bude u stánku ambasadorka Monika Absolonová, která s sebou bude mít i Jonáše. Zastavte se za námi a vyfoťte se s ní případně si řekněte o podpis.

 monika_abs 

Stránka 4 z 6 - 53 položek celkem