RECEPTURA A SLOŽENÍ

Receptura a složení
 
Čerstvé maso a plná chuť
 
Když kupujete jídlo pro sebe a své blízké, věnujete hlavní pozornost kvalitě a chuti. Proč nepostupovat stejně, jedná-li se o krmení pro Vašeho psa?  Super prémiové krmivo PLATINUM NATURAL neobsahuje  žádné rostlinné nebo zvířecí vedlejší produkty, ochucovadla nebo jakékoliv chemické přísady. Používají se pouze velmi kvalitní suroviny, které jsou určeny pro lidskou spotřebu. 
 
PLATINUM je navíc holistické krmivo, to znamená, že každá složka má svůj význam a pozitivní nebo preventivní vliv na psí zdraví. PLATINUM NATURAL si díky revolučnímu způsobu výroby zachovává původní vůni i chuť masa. Váš pes si ho zamiluje. Jen to zkuste.
 
 Složení krmiva.
 

PLATINUM Recept

  1. Poctivá porce čerstvého masa doplněná geneticky neupravenou rýží popřípadě kukuřicí.
  2. Kvalitní vstupní suroviny jsou krátce tepelně upravovány, maximálně při 95°C, bez soli a přidané vody.
  3. Bylinky a hodnotné za studena lisované oleje a vitamíny jsou přidávány do krmiva až při chladnoucím procesu. Díky tomu je jejich využitelnost psím organismem maximální.
  4. Krmivo se dále suší při pokojové teplotě, lisuje a balí do pevných alufoliových pytlů. 


Originální výrobní postup

Nejsou to pouze ingredience, které PLATINUM činí zcela výjimečným. Významnou roli hraje právě speciální výrobní postup, který je maximálně šetrný ke všem obsaženým živinám (bílkoviny, sacharidy) včetně za studena lisovaných olejů, vitamínů a bylinek, které podporují zdraví a vitalitu každého psa.