Vaše zkušenosti

Occ_hdl_banner

Přípravky Oral Clean+Care vyzkoušelo již spoustu z Vás. A přestože víme, že přípravky fungují, těší nás, když se nám zpět dostanou nejen komentáře, ale i fotky, kde jsou výsledky vidět. Podívejte se na ně sami.

 

Lenka F. - Gel Forte

Jak jsme koncem května uvedli, vyzkoušeli jsme na našich psích kamarádech výrobky určené k zubní péči od firmy Platinum Natural. Slíbili jsme fotodokumentaci, tak tady je. Na prvním snímku je fotka zubů pětileté fenky bernského salašnického psa. První fotka je původní stav zubů, na druhém snímku je stav po zhruba šesti týdnech aplikace zubního gelu Oral Clean+Care Forte. Jsme spokojeni, posuďte sami.

Před                                                                  Po

foltova_pred     foltova_po

 

Daniela K. - Gel Salmon

Ze začátku nebylo zlepšení tak viditelné. Zřejmě proto, že mi chvíli trvalo, než jsem se naučila dávat gel opravdu poctivě a pravidelně. Každopádně se téměř okamžitě výrazně eliminoval ten smrádeček z tlamičky. Gel po čase zubní kámen rozrušil, až šel velmi snadno  odstranit prstem. S účinkem jsem spokojená.

Před                                                                  Po

daniela_pred     daniela_po

 

Hana H. - Gel Forte

Zasílám foto zubů našeho Silkyho po několika týdnech používání přípravku Oral Clean Care-vysledek Forte. První foto je před začátkem používání.  A třetí fotka jsou zuby dnes, tedy cca měsíc od začátku užívání. Původně jsem si říkala, zda to není jen náhoda, na stoličkách měl stále hodně zubního kazu, ale už i tam se to začalo výrazně lepšit,když jsem si dala pozor na to, abych gel aplikovala důkladně až dozadu.

Před                                                                  Po

pred_holubova    po_holubova