VÝHODY PLATINUM MENU A MENU MINI

Méně je někdy více!

U psího krmiva je také velmi důležitá jeho stravitelnost. PLATINUM MENU je v této disciplíně jedničkou na trhu: V porovnání s ostatními podobnými krmivy, u kterých je pro psa zužitkovatelných maximálně 10 až 23% z celkového objemu krmiva, je PLATINUM MENU se svou výjimečnou stravitelností několikanásobně vydatnější!

Prakticky to znamená, že každé 375 gramové balení PLATINUM MENU odpovídá výživnou hodnotou jednomu 800 gramovému balení běžného krmiva v konzervě. Vášemu psovi tedy stačí mnohem méně krmiva PLATINUM MENU. Ruku v ruce jde finační nenáročnost a lepší trávení.

Pro PLATINUM MENU  používáme nová inovativní balení: Tetra Recart a speciální 100g misky. Speciální tvary obou balení - úzký nebo plochý - umožňují velmi krátkou tepelnou úpravu, díky které zůstane v krmivu maximum živin a vitamínů. PLATINUM MENU je upřipraveno pouze ve vlastní štávě bez přidané vody. Proto si zachovává svou původní masovou vůni i chuť. Váš pes bude nadšený.
 
Obaly od PLATINUM MENU jsou 100% recyklovatelné.

Benefity PLATINUM MENU a MENU MINI

Velké svaly (nárůst svalové hmoty) 

Vysoce kvalitní proteiny z čerstvého masa/čertsvých ryb stimulují růst svalů.

Lesklá srst

Díky hodnotným za studena lisovaným olejům, které jsou obsažené v krmivu a ryzí kvalitě našich ingrediencí (bez přidaných látek).

Snadné trávení

PLATINUM MENU obsahuje vysoce kvalitní, snadno stravitelné proteiny z 83% masa/ryb, které "....a to je klíčové..." nejsou znehodnoceny dlouhou tepelnou úpravou. Nezatěžujeme játra, ledviny ani kůži trávením složek, které psi ke svému životu nepotřebují.

Méně „dárečků“ 

Protože je PLATINUM MENU optimálně tráveno, psi nemívají větry ani průjem. Dokonce i “dárečky”, které po sobě zanechávají, jsou menší a pevnější.

Žádná nesnášenlivost nebo alergie

PLATINUM MENU je tráveno tak lehce proto, že je 100% přírodní. Intolerance je velmi vyjímečná. Metabolismus není zatížen teplem znehodnoceným obsahem, který může způsobit nevysvětlitelné svědení nebo kožní problémy.