Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

vzorek

Vzorek

Nabídněte svému psovi krmivo ze 70 % čerstvého masa. Vyplňte formulář a objednejte vzorek PLATINUM NATURAL zdarma. (Vzorek o velikosti 50 g)

Krmivo PLATINUM je superprémiové polosuché krmivo vhodné pro psy všech plemen. Vstupní surovinou číslo 1 je čerstvé maso určené pro lidskou spotřebu, které tvoří v každé receptuře minimálně 70% podíl.

Jedinečný postup výroby, maso je krátce tepelně upraveno společně s rýží nebo kukuřicí. Byliny a hodnotné, za studena lisované oleje a vitamíny jsou přimíchávány až při pokojové teplotě. Krmivo připravujeme bez přídavku vody a soli - pouze ve vlastní šťávě.

Šťavnatá masová chuť
Vstupní surovinou je čerstvé maso. Zpracováváme minimálně 1,27 kg čerstvého masa na 1 kg krmiva.

Snižuje riziko torze žaludku
Krmivo nezvětšuje svůj objem a má maximální stravitelnost.

Lehce stravitelné
Až o 30 % nižší krmná dávka než u extrudovaných krmiv.

Měkké krmivo
S jeho kousáním nemají problém ani malá plemena.

(Vzorek je určen pro nové zákazníky. Jste-li již naším zákazník a chtěli byste vyzkoušet jinou příchuť, než kterou objednáváte, napište si o vzorek do poznámky k vaší příští objednávce.)

Vzorek lze objednat pouze jednou. V případě vícenásobného odeslání formuláře jen přepisujete svou původní objednávku! 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.