Zkušenosti Barči a Baddyho

Jako jedna z prvních si balzám vyzkoušela Bára. Slečna, která se svým psem trénuje různé sporty a triky, jezdí po soutěžích a daří se jí. Bohužel se jednoho dne 

milf

přihodilo neštěstí a tak jsme jí poslali balzám, aby účinky vyzkoušela. Jak to dopadlo? Zde je příběh přímo od ní:

"Byl nádherný slunečný den a my s Baddym vyráželi na procházku. Byla to normální vycházka jako vždy až do chvíle, kdy jsem zahlédla pár se Stafordem, který šel naproti nám. Jejich pes napadl Baddyho. Nešli od sebe odtrhnout i přesto, že byl Baddy na vodítku.

Po příchodu domu jsem si všimla krve na křesle a v obývacím pokoji. Baddy měl kousnutí v oblasti hrudi, kterého jsem si hned při odtrhnutí psů nevšimla. Ihned jsem volala veterináři s informací, že máme pokousaného psa a dorazíme za pár minut.

Veterinář ránu prohlédl, ošetřil a předepsal antibiotika. Dále doporučil vyplachovat ránu heřmánkovým čajem. Kontrola byla každy týden.

Hned, co nám přišel hojivý balzám od Platina, jsem začala ránu mazat a bylo vidět rychlé zlepšení. Mazala jsem dvakrát denně ráno i večer. Po 14-ti dnech používání balzámu byla vidět už jen krásně zatažená jizvička. Po čase dorostla srst kolem rány a nyní není k poznání, kde to Baddy vlastně měl. Balzám používám také na místa po klíšťatech, podrážděnou kůži a otlačeniny na packách."GIF Baddy