Produkty měsíce: Puppy se slevou 5 %.   

Byli jsme na For Pets

Vytvořeno19.04.2023

Byli jsme na FOR PETS 2023! Děkujeme všem, kteří navštívili během výstavy náš stánek a přišli si s námi popovídat. Nyní se pojďme podívat na menší souhrn z tohoto eventu.

Pro všechny milovníky zvířat se letos již po 13. otevřely brány veletrhu FOR PETS na výstavišti v Praze Letňanech. Tento rok jsme měli větší stánek a snažili se pro vás vytvořit doprovodný program na každý den.

Každodenní report

Každý den jsme zveřejňovali obsah na našich sociálních sítích, aby vám nic neuniklo. Natočili jsme vlog, losovali pro vás soutěže, zásobovali Facebook a Instagram fotkami z veletrhu. Stříháme ještě video z celé akce, které bude dostupné ke zhlédnutí již brzy!

Ambasadoři Marta Jandová a Honza Musil

Ihned ve čtvrtek se za námi zastavila Marta Jandová a společně jsme oslavili narozeniny této skvělé zpěvačky. Předali jsme dort, zazpívali si písničku, podepsali kartičky a následně Marta vylosovala výherce naší soutěže o 15 kg krmiva. Natočili jsme i rozhovor o krmivu Platinum, který pro vás již připravujeme. Byla to nádherná návštěva a těšíme se na další setkání.

 

 

V sobotu náš stánek navštívil Honza Musil. Víte, že Honza s námi spolupracuje již přes 10 let? Ten čas neskutečně letí! Opět se podepisovaly kartičky, fotilo se a natočil se rozhovor, proč zrovna Platinum byla jasná volba. Honza nám dovezl i dárečky, které rozdáme formou soutěže na sociálních sítích. Našich ambasadorů si všimlo i spousta z vás a jsme rádi, že jste se nebáli se zastavit pro fotečku, nebo si chvilku popovídat. Každé setkání s Honzou je zážitek a těšíme se na příště.

Pro každého něco

Všem, kdo se za námi na veletrh přišli podívat jsme moc rádi poradili, jak nejlépe vybrat to pravé krmivo pro pejska nebo kočičku. Protože zdraví začíná u stravy a přemýšlet, čím krmíte, je důležitější, než se zdá. Každý den bylo připravené i kolo štěstí o skvělé ceny. Přichystaná byla i tipovací soutěž a pejskové měli vždy u nás co pít i jíst :).

Děkujeme vám všem ještě jednou za návštěvu u našeho stánku a uvidíme se na další výstavě.

 

 

Kód 0004336

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše