PPL PARCELSHOP pouze za 20 Kč do 30. 6. 2024. 

Náš příběh

 
Jak nás upoutalo výjimečné krmivo
 
Na cvičák jsem začal chodit se svou šestiměsíční fenkou německého ovčáka. Skončila u mě, protože jsem nechtěl, aby ji nadále týrali – její původní majitel o ni nepečoval a neměl daleko k nějaké té výchovné ráně. Chtěl jsem se naučit, jak nejlépe s ní pracovat, nasát zkušenosti od ostatních – proto mé kroky vedly na litvínovský cvičák. Nakonec i já začal časem trénovat majitele a jejich chlupáče. Dosahovali se mnou výborných výsledků. Každý pes byl nedocenitelnou zkušeností.
 
Psi pro mě byli, jsou a budou vždy obrovské emoce – nejsou pokrytečtí, nedokážou lhát. Odpouštějí rychle a téměř všechno. Když milují, tak navždy a způsobem, který člověk snad ani neumí. Vztah pes/člověk je prostě mimořádné propojení duší, bez omezení a bez podmínek. Neustále mě to fascinuje – vy mu dáte třeba 10 % svého času a on vám dá celý svůj život. Jste pro něj celý jeho svět.
 
Pak jednou na cvičák přišla holka, Simona, s loveckým psem. V té době nebylo moc zvykem, že cvičit se psem chodí i ženy, natož s loveckým plemenem. Předsudky šly ale brzy stranou – všem nám spadla čelist, s jakou chutí její výstavní šampion pracoval a v jaké kondici byl. Začala nám dávat rady a informace jaký má strava vliv na život psa. A my poslouchali, protože jsme všichni krmili tehdejšími pár dostupnými značkami granulí na trhu a nebo ,zbytky od stolu a neřešili to…
 
Šampioni potřebují špičkovou stravu
 
Ještě před 20 lety lidi moc nepřemýšleli o tom, jaký vliv má kvalita krmiva na zdraví. A kdo nad tím přemýšlel, zvolil raději BARF nebo domácí vařenou stravu – v těch dobách granule jen stěží dokázaly psům vyhovět bez výhrad. Přitom pes se přeci vyvinul z vlka a maso je pro něj to nejlepší. Pak jednoho dne Simona objevila na výstavě v Lucembursku nenápadný stánek s jednou miskou granulí, které se rozhodla za poslední peníze vyzkoušet a koupit. A nestačila se divit, jak to jejím šelmám chutnalo!
 
Krmiva Platinum se vyrábějí v Německu metodou Fleischsaftgarung, kterou vyvinuli prvotřídní kuchaři luxusních restaurací pro zachování všech živin v mase – čerstvé maso se vaří pouze ve vlastní šťávě, pomalu, při nízkých teplotách. Díky tomu skvěle chutná a obsahuje všechny důležité minerály a vitamíny. 
 
Pak nám už i garáž byla malá
 
Po několika týdnech krmení krmivem Platinum bylo vidět, že Simonina smečka prospívala stejně kvalitně jako na domácí propracované stravě. Hodiny s vařečkou u plotny byly pryč. Chtěli jsme dát vědět o téhle převratné receptuře všem psím milovníkům, dát jim stejnou příležitost bez nutnosti vyvařovat. A protože jsem vždycky byl pragmatik, postavili jsme e-shop, nakoupili pár palet krmiva a světe div se – začaly chodit první objednávky. Nejprve jsme balili a odesílali  ze sklepa, pak jsme si pořídili větší garáž a připadali si (z dnešního pohledu) jako Steve Jobs, který z garáže vybudoval světové impérium. Byla to sázka na lásku ke psům, na výjimečný produkt. Na to, že „jste to, co jíte“ platí u zvířat dvojnásob než u lidí. Nikdy nezapomenu na ten okamžik, kdy objednávky překonaly magickou hranici – bouchli jsme šampus a já se rozhodl skočit, opustit mé tehdejší zaměstnání a začal se prodejem Platinum živit naplno. V roce 2010 jsme založili firmu PLATINUM NATURAL s.r.o. a pořídili první sklad. Garáž už nám byla malá.
 
Krmivo Platinum se vaří z pečlivě vybíraných surovin, obsahuje až 80 % čerstvého masa, má plnou chuť a zachovává si všechny živiny a důležité vitamíny. Dostupná je i řada pro psy se zdravotními problémy (Vetactive) nebo dokonale masová krmiva Meatcrisp pro náročné kočičí gurmány.
 
 
Pořád ale vidím před očima toho mimořádně prosperujícího výmara a den, kdy mi došlo, že krmit kvalitní stravou je opravdu důležité. Dobře živený pes má silnou imunitu, prosperující zažívání, spokojenější život. Dobře živeného psa nic nebolí a podává mnohem lepší výkony. Když investujete do stravy, nemusíte pak tolik investovat na veterině do jeho lékařské péče. Je až děsivé, co všechno se dnes přidává do granulí, protože to legislativa vyloženě nezakazuje. Nikomu naše jedinečné krmivo nenutíme, ale snažíme se lidi alespoň přimět zamyslet se nad tím, co dávají do misky. Protože na tom závisí, kolik společných dní si se svým mimořádným čtyřnohým parťákem užijete. Nezáleží na rase, ale na životním stylu.
 
Váš parťák si zaslouží víc. Zaslouží si Platinum.

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše