PRODUKT MĚSÍCE: Sleva 5 % na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.

Certifikát TÜV SÜD

Vytvořeno20.03.2023

Certifikát TÜV o nejvyšší kvalitě krmiva Platinum

Splňujeme přísné nároky na kvalitu i podmínky pro výrobu. Pravidelné kontroly institutu TÜV SÜD jsou důkazem, že naše krmiva jsou opravdu poctivá.

Certifikát TÜV SÜD o nejvyšší kvalitě krmiv

V dnešním světě je složité odlišit to dobré od nekvalitního. Zejména na poli krmiv a granulí pro psy a kočky, kde je výběr opravdu široký a legislativa nejasná. Věděli jste, že někteří výrobci přidávají do krmiv nejrůznější odpad, aby levně nadehnali objem prolisovaných granulí? 

Dbáme na poctivost a kvalitu

Protože česká legislativa spoustu nekalých praktik přímo nezakazuje, prodávají se dnes i zcela nevyhovující krmiva s nejasným složením. Platinum získalo certifikát TÜV, které zaručuje, že naše krmiva jsou poctivá a opravdu špičková. Obsahují skutečně tolik čerstvého masa, kolik garantujeme na obalu. Granule, paštiky a pamlsky připravované inovativní metodou Fleischsaftgarung jsou prokazatelně bezpečné a zdravotně nezávadné. Na to dohlíží institut TÜV SÜD.
 
Kdo je TÜV SÜD?

Společnost TÜV SÜD je jedna z největších mezinárodních organizací pro testování a certifikaci v oblasti kvality i bezpečnosti nejrůznějších produktů napříč všemi odvětvími výroby. A to již 150 let.

U zájemců o tento certifikát provádí institut nezávislou, pravidelnou kontrolu a na jejím základě se rozhodne o vydání osvědčení. I nadále pak pravidelně dohlíží na to, zda společnost podmínky certifikátu splňuje.

Kvalitní krmiva pro psy a kočky

Krmiva, která získají tuto certifikaci nesmí obsahovat žádné škodlivé látky, ani nebezpečné příměsi. Také proces výroby musí být udržitelný a šetrný k životnímu prostředí. Certifikát získají jen granule, které obsahují skutečně to, co uvádějí ve složení, jsou dostatečně trvanlivé a nutričně vyvážené. Certifikát TÜV SÜD zkrátka získají jen opravdu kvalitní krmiva pro psy a kočky.

A taková jsou krmiva PLATINUM.

Chcete pro svého čtyřnohého mazlíčka kvalitní stravu, plnou masa, na jakou je uzpůsobené jeho zažívání? Vyberte si z prvotřídních krmiv pro psy nebo granulí pro kočky. 

 

Kód 0004181

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše