Granule pro kočky

S metodou Frischfleischtrockner bylo poprvé možné připravit plnohodnotné suché krmivo pro kočky z čerstvého masa. Tento způsob zpracování čerstvého masa umožňuje zachovat jeho přirozené mikroživiny a aminokyseliny. Výsledkem je, že MeatCrisp se podobá přirozené kořisti kočky lépe než ostatní krmiva pro kočky.  

Vědci z Harvardovi univerzity zjistili, že tepelně denaturované bílkoviny mohou být tráveny rychleji než syrové maso. To platí, jak pro lidi, tak pro zvířata. Kromě toho zahřívání masa zabíjí potencionální bakterie, což šetří tělu energii při ochraně proti infekci. Abychom zachovali cenné přírodní živiny a aminokyseliny, které jsou důležité pro zdraví kočky, rozhodli jsme se pro nízkoteplotní metodu přípravy.

Příprava krmiva metodou Frischfleischtrockner umožňuje připravit plnohodnotné suché krmivo z čerstvého masa. Abychom zachovali cenné přírodní živiny a aminokyseliny, které jsou důležité pro zdraví kočky, rozhodli jsme se pro nízkoteplotní metodu přípravy. Frischfleischtrockner zachycuje svalovinu a další důležité živiny pomocí cirkulujícího vzduchu. Vzhledem k vysokému obsahu čerstvého masa v krmivech pro kočky je obsah bílkovin vyšší než v krmivech pro kočky, které jsou vyrobeny hlavně z masokostní moučky, masové moučky nebo rostlinných bílkovin. Kromě toho je zachována přirozená chuť masa, kterou kočky považují za obzvláště chutnou. 

 


Metoda Frischfleischtrockner

Metoda Frischfleischtrockner vytváří důležité vlastnosti Meatcrisp, které ocení milovníci koček a především kočky samotné. 

Do sušičky, kde při nízké teplotě cirkuluje vzduch se vloží čerstvé maso s dalšími přísadami. Pomalé a rovnoměrné sušené zachovává přirozenou chuť masa včetně důležitých živin pro zdraví kočky. Proto je MeatCrisp pro kočky plné chuti a neodolá mu ani ten nejmlsnější jazýček.

Lockstofffreies Katzenfutter durch hohen Frischfleischanteil
Katzenfutter aus frischem Fleisch zubereitet

Meatcrisp se připravují výhradně z čerstvého masa - bez masokostní moučky

Hloubkový výzkum ukázal, že mnoho komerčně dostupných krmiv pro kočky nesplňuje potřeby bílkovin koček. To může být případ, kdy krmivo pro kočky obsahuje převážně rostlinné bílkoviny nebo je vyráběno s masokostní moučky. Živočišné bílkoviny v masové moučce nebo masokostní moučce jsou nižší kvality než z čerstvého masa, protože živočišná moučka již byla před zpracováním několikrát zahřátá. Ve srovnání s čerstvým masem má masokostní moučka, stejně jako rostlinné zdroje bílkovin nižší stravitelnost bílkovin a biologickou hodnotu, stejně jako obsah živin. Proto je MeatCrisp vyroben pouze z čerstvého masa. 

 


 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1