PPL PARCELSHOP pouze za 20 Kč do 30. 6. 2024. 

Krmivo pro psy připravované metodou FSG - Fleischsaftgarung

Vytvořeno24.05.2023

 

 

Fleischsaftgarung je způsob přípravy čerstvého masa. Byl vyvinut v kuchyni nikoliv krmivářském průmyslu. Metoda je založena na technikách, které často používají šéfkuchaři, aby bylo maso chutnější, zdravější a šťavnatější pomocí masových šťáv. Fleischsaftgarung je pečlivě vybraná kombinace těchto kuchařských technik, přizpůsobená fyzickým potřebám a zájmům psů.

Když kupujete jídlo pro sebe a své blízké, věnujete hlavní pozornost kvalitě a chuti. Proč nepostupovat stejně, jedná-li se o krmení pro vašeho psa? Krmivo PLATINUM NATURAL neobsahuje žádné chemické přísady, dochucovadla nebo konzervanty. Používají se pouze velmi kvalitní suroviny, které jsou určeny pro lidskou spotřebu. PLATINUM je navíc holistické krmivo, to znamená, že každá složka má svůj význam a pozitivní nebo preventivní vliv na psí zdraví.


ORIGINÁLNÍ PROCES VÝROBY

Nejsou to pouze ingredience, které PLATINUM činí zcela výjimečným. Významnou roli hraje právě speciální výrobní postup, který je maximálně šetrný ke všem obsaženým živinám (bílkoviny, sacharidy) včetně za studena lisovaných olejů, vitamínů a bylinek, které podporují zdraví a vitalitu každého psa. PLATINUM je tepelně upravené maso ve vlastní šťávě, sušené při pokojové teplotě. Proto má vyšší obsah vlhkosti než klasické psí krmivo. To významně přispívá k bohaté chuti krmiva.

Poctivá porce čerstvého masa se tepelně upravuje při nízké teplotě, bez přidání vody a soli. Maso se připravuje ve vlastní šťávě. Bylinky, oleje lisované za studena a vitamíny jsou přidávány až při chladnoucí fázi. Díky tomu je jejich využitelnost psím organismem maximální. Krmivo se dále sušší při pokojové teplotě, následuje lisování a balení. Tímto způsobem se vyrábí nejen granule pro psy, ale také pamlsky a paštiky.

 

FLEISCHSAFTGARUNG PRO OCHRANU ZDRAVÍ PSŮ

Jako záruku kvality jsme se rozhodli pověřit TÜV SÜD ELAB (nyní ELAB Analytik GmbH), aby pravidelně a nezávisle testovala naše krmivo pro psy připravené s Fleischsaftgarung a zveřejňovala všechny parametry testu online, aby k nim měl každý přístup.

Další informace jsou k dispozici na: https://www.elab-analytik.de/platinum/

Fleischsaftgarung vytváří v našem krmivu pro psy speciální vlastnosti:

  • Vysoká nutriční hodnota krmiva
  • Nižší obsah sacharidů
  • Lehce stravitelné
  • Měkká a šťavnatá konzistence
  • Skutečná lahůdka pro vašeho psa
  • Úroveň lidské stravy
  • Nebobtná v žaludku 


ŠŤASTNÝ A ZDRAVÝ ŽIVOT PSA

Výhod, kterých si všimnete již pár týdnů poté, co začnete vašemu psovi podávat PLATINUM.

Snadné trávení
Přírodní složení má za úkol postarat se o to, aby játra, ledviny a kůže nebyly zatěžovány přísadami, které nemají pro psa žádné využití.

Žádná nesnášenlivost nebo alergie
PLATINUM je tak snadno stravitelné kvůli jeho přírodnímu a zdravému složení, díky kterému je nesnášenlivost jen velice vzácná. Na metabolismus není vyvíjen tlak znehodnocenými přísadami, které mohou způsobit nevysvětlitelné svědění nebo jiné kožní problémy.

Méně “dárečků”
Protože je PLATINUM optimálně tráveno, psi nemívají větry ani průjem. Dokonce i “dárečky”, které po sobě zanechávají, jsou menší a pevnější.

Více svalové hmoty
Vysoce kvalitní bílkoviny z čerstvého masa okamžitě stimulují tvorbu nové svalové hmoty.

Lesklá srst
Výživné, za studena lisované oleje obsažené v krmivu a přírodní původ našich ingrediencí se stará o srst vašeho psa.

 

Kód 0004378

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše