Produkty měsíce: Platinum Beef se slevou 5 %.   

O krmivu

Co se skrývá pod tajemným slovem  Fleischsaftgarung ?  

Fleischsaftgarung je způsob přípravy čerstvého masa. Byl vyvinut v kuchyni, nikoli v krmivářském průmyslu. Tato metoda je založena na technikách, které často používají kuchaři, aby bylo maso chutnější, zdravější a šťavnatější. Fleischsaftgarung je pečlivě vybraná kombinace těchto technik přizpůsobená fyzickým potřebám psů. 

Fleischsaftgarung staví krmivo pro psy na úroveň lidského jídla, protože psi jsou dnes váženými členy rodiny a již nejsou součástí vlčí smečky. Žádný páníček si nepřeje, aby se s jeho rodinným příslušníkem nebo nejlepším přítelem zacházelo méně příznivě. Dopřejme psům tu nejvyšší možnou kvalitu.  

 

Fleischsaftgarung  pro ochranu zdraví psů

Ve světě plném reklamních sloganů je často velmi náročné oddělit to dobré od toho špatného.  

I proto jsme se rozhodli pověřit TÜV SÜD ELAB pravidelným a nezávislým testováním našeho krmiva pro psy. Veškeré parametry jsou následně zveřejněny online.

 

Testovací parametry jsou formulovány do následujících otázek: 

Jsou granule, paštiky a pamlsky připravované metodou FSG skutečně vyrobeny z inzerovaného množství čerstvého masa? 

Ano, toto bylo potvrzeno testem TÜV SÜD ELAB. 

 

Jsou údaje uvedené na obalu správné? 

Ano, toto bylo potvrzeno testem TÜV SÜD ELAB. 

 

Jsou granule, paštiky a pamlsky připravované metodou FSG bezpečné z pohledu obsahu škodlivých látek, jako jsou bakterie (Enterobacteriaceae, E. coli, předpokládaný Bacillus cereus, Staphylococcus, Clostridium perfringens, Salmonella a další), kvasinky, plísně, těžké kovy či mykotoxiny? 

Ano, toto bylo potvrzeno testem TÜV SÜD ELAB. 

 

Více informací naleznete na www.tuvsud.com/elab/PLATINUM

 

 

Těla psů jsou vyvinuta pro příjem čerstvého masa, což lze vidět na uzpůsobení jejich chrupu, konkrétně na špičácích (1), molárech a premolárech (2) viz obrázek níže. Čerstvé maso by samozřejmě nebylo to pravé bez obsahu výživných šťáv.  

 

 

FSG – kvalitní a zdrav ý  život vašeho psa   

Jak se cítíte? Odpověď na tuto otázku je ve skutečnosti založena na vašem subjektivním vnímání zdraví. U lidí, stejně jako u psů, se odpověď skládá z prvků, jako je fyzická a duševního pohoda včetně vztahů s okolím. Jak se cítí váš pes, když za ním zavřete dveře? Fyzicky dobře, ale… 

Počátky psa domácího sahají asi 15 000 let zpátky. Dnešní psy samozřejmě milují pobyt v lese, ale určitě to pro ně není vhodná alternativa k životu. Rodina však kompletně nahradila smečku. Dříve bylo vnímané zdraví psa určováno jeho pozicí ve smečce. Dnes je to jeho postavení v rodině. Psi by se proto v žádné oblasti života neměli cítit hůře než jejich páníčci nebo ostatní členové rodiny.

 

 

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše