PPL PARCELSHOP pouze za 20 Kč do 30. 6. 2024. 

Oznámení nové spolupráce s FK Teplice

Vytvořeno29.06.2023

Stáváme se oficiálním partnerem klubu FK Teplice

S velkým potěšením oznamujeme, že krmivo Platinum Natural se stává oficiálním partnerem fotbalového klubu FK Teplice.

Dnešní oznámení představuje novou kapitolu v dlouhodobém partnerství mezi naší firmou a sportovním světem. Krmivo Platinum Natural a FK Teplice spojuje společné odhodlání k výjimečnosti, věrnosti a péči. Stejně jako my věnujeme nejvyšší péči výrobě a dodávání vysoce kvalitních krmiv pro psy a kočky, FK Teplice prokazuje stejnou oddanost a vášeň ve fotbalovém světě.


Slova jednatele Platinum Natural Martina Matuše:

,,Jako společnost máme radost z nově uzavřené spolupráce. Máme blízko k lidem, co sportují či mají rádi sport obecně. V nové spolupráci vidíme zajímavý potenciál a současně je nám příjemné podpořit společnost – klub, kde dle našeho názoru to dělají dobře a práce dává hlubší smysl. Tím máme na mysli především podporu k aktivitě dětí a mládeže.

 

Potenciál spolupráce

Jako oficiální partneři FK Teplice se těšíme na to, že budeme podporovat tým a jeho fanoušky. Věříme, že toto partnerství umožní ještě lépe plnit naší misi, která má za cíl informovat o kvalitním krmivu pro naše miláčky. Klub FK Teplice se soustředí na aktivity na hřišti, ale také mimo něj. Jako příklad můžeme zmínit Nadační fond, který pomáhá každým rokem více a více. Hodnoty, které společně sdílíme jsou pro nás velmi důležité a považujeme je za klíčové

Naše firma má od založení svou misi, kterou jsme již zmínili výše. Cílem je, aby každý majitel pejska nebo kočičky znal kvalitu krmiva, věděl co je zdravé a co naopak mazlíčkovi škodí. Partnerství s FK Teplice nám poskytuje další příležitosti k plnění našeho cíle. Naše motto mluví za vše ,,Pro ně jste celý svět. Mazlíčci si nemohou sami vybrat, čím budou krmeni. Od toho mají nás, abychom zvolili zdravé a chutné krmivo.

Tato nová spolupráce je pro nás významným krokem. Je nám ctí podporovat tým, který sdílí správné hodnoty i cíle pro mládež. Těšíme se na úspěšné partnerství. Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich neustálou podporu a těšíme se na to, jak společně s FK Teplice budeme pokračovat v naší cestě poskytování nejlepších krmiv pro naše čtyřnohé přátele. 

Kód 0004407

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše