PPL PARCELSHOP pouze za 20 Kč do 30. 6. 2024. 

PLATINUM Menu

Vytvořeno14.07.2023

PLATINUM Menu pro psy

Jak poznat kvalitu? PLATINUM Menu dlouhodobě patří mezi nejlépe hodnocené produkty na trhu. Tajemstvím je poctivá receptura a férový přístup.


PLATINUM Menu = kvalita na nejvyšší úrovni

Víte, jak vzniká naše menu? Příprava se líší od konkurence díky jedinečné metodě. U nás v PLATINUM si potrpíme na poctivou recepturu. Věříme, že pes už dávno není vlk, ale člen rodiny, a proto si zaslouží jídlo v kvalitě odpovídající lidské stravě.

 

Jak se běžně vaří klasické mokré krmivo pro psy

Většina výrobců nakoupí suroviny průměrné kvality, smíchá je, uvaří ve velkých nádobách, rozmixuje a ještě horké naplní do konzerv. To je nejekonomičtější postup, který ale často vyžaduje spoustu dochucovadel (zejména solí) a umělých přísad, aby výsledná kaše opravdu psům chutnala a dlouho vydržela. Spousta značek konzerv pro psy také neobsahuje ve skutečnosti to, co deklarují na obalu v seznamu ingrediencí. Vlivem přidaných solí pak nejvíce trpí a kolabují ledviny chlupáčů, pokud takovou stravu dostávají pravidelně. Vážně a dlouhodobě to ohrožuje jejich zdraví.

Pozor také na „kompletní krmivo v konzervách“. Nezávislý německý test z roku 2015 ukázal, že 70 % konzerv neobsahovalo zdaleka „kompletní živiny“ pro správný metabolismus psa nebo vůbec neuvádělo důležitý poměr vápníku a fosforu.

 

My bychom jedli Platinum menu

My v PLATINUM považujeme čtyřnohé parťáky za plnohodnotné členy rodiny. Záleží nám na jejich zdraví a nechceme jim škodit nekvalitními surovinami nebo postupy. Pro výrobu jednotlivého menu vybíráme prvotřídní ingredience v kvalitě odpovídající lidské spotřebě. Všechny přísady nahrubo rozmixujeme a nadávkujeme do speciálních obalů Tetra Recard, ve kterých lze dosáhnout optimální teploty rovnoměrně v celém obsahu menu. Nemusíme přidávat žádná dochucovadla ani chemické konzervanty, protože Menu si zachová plnohodnotnou a bohatou chuť ve stále stejné kvalitě. Tato metoda se jmenuje Fleischsaftgarung, tedy vaření ve vlastní šťávě.

 

V čem se liší Platinum Menu?

Oproti konkurenci obsahuje Platinum Menu méně sacharidů, takže jsou lépe stravitelné a neohrožují tolik zuby vznikem zubního kamene. Díky vaření ve vlastní šťávě si navíc uchovávají všechny důležité živiny, takže se dají s čistým svědomím označit za kompletní krmivo.

 

Kvalita doložená certifikací TÜV

Abychom dokázali, že naše postupy nejsou jen marketingový tah, požádali jsme v roce 2020 nezávislý institut TÜV o pravidelné kontroly s veřejnými výsledky. Jejich testy prokázaly, že Platinum menu skutečně obsahují deklarované suroviny v uvedeném množství a metoda vaření ve vlastní šťávě zabraňuje množení bakterií a choroboplodných zárodků v produktu. Není to jen reklama, ale poctivá receptura pro maximální zdraví vašeho parťáka. Váš pes si zaslouží Platinum.

Kód 0004408

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše