Produkty měsíce: Puppy se slevou 5 %.   

PLATINUM Menu

Vytvořeno14.07.2023

PLATINUM Menu pro psy

Jak poznat kvalitu? PLATINUM Menu dlouhodobě patří mezi nejlépe hodnocené produkty na trhu. Tajemstvím je poctivá receptura a férový přístup.


PLATINUM Menu = kvalita na nejvyšší úrovni

Víte, jak vzniká naše menu? Příprava se líší od konkurence díky jedinečné metodě. U nás v PLATINUM si potrpíme na poctivou recepturu. Věříme, že pes už dávno není vlk, ale člen rodiny, a proto si zaslouží jídlo v kvalitě odpovídající lidské stravě.

 

Jak se běžně vaří klasické mokré krmivo pro psy

Většina výrobců nakoupí suroviny průměrné kvality, smíchá je, uvaří ve velkých nádobách, rozmixuje a ještě horké naplní do konzerv. To je nejekonomičtější postup, který ale často vyžaduje spoustu dochucovadel (zejména solí) a umělých přísad, aby výsledná kaše opravdu psům chutnala a dlouho vydržela. Spousta značek konzerv pro psy také neobsahuje ve skutečnosti to, co deklarují na obalu v seznamu ingrediencí. Vlivem přidaných solí pak nejvíce trpí a kolabují ledviny chlupáčů, pokud takovou stravu dostávají pravidelně. Vážně a dlouhodobě to ohrožuje jejich zdraví.

Pozor také na „kompletní krmivo v konzervách“. Nezávislý německý test z roku 2015 ukázal, že 70 % konzerv neobsahovalo zdaleka „kompletní živiny“ pro správný metabolismus psa nebo vůbec neuvádělo důležitý poměr vápníku a fosforu.

 

My bychom jedli Platinum menu

My v PLATINUM považujeme čtyřnohé parťáky za plnohodnotné členy rodiny. Záleží nám na jejich zdraví a nechceme jim škodit nekvalitními surovinami nebo postupy. Pro výrobu jednotlivého menu vybíráme prvotřídní ingredience v kvalitě odpovídající lidské spotřebě. Všechny přísady nahrubo rozmixujeme a nadávkujeme do speciálních obalů Tetra Recard, ve kterých lze dosáhnout optimální teploty rovnoměrně v celém obsahu menu. Nemusíme přidávat žádná dochucovadla ani chemické konzervanty, protože Menu si zachová plnohodnotnou a bohatou chuť ve stále stejné kvalitě. Tato metoda se jmenuje Fleischsaftgarung, tedy vaření ve vlastní šťávě.

 

V čem se liší Platinum Menu?

Oproti konkurenci obsahuje Platinum Menu méně sacharidů, takže jsou lépe stravitelné a neohrožují tolik zuby vznikem zubního kamene. Díky vaření ve vlastní šťávě si navíc uchovávají všechny důležité živiny, takže se dají s čistým svědomím označit za kompletní krmivo.

 

Kvalita doložená certifikací TÜV

Abychom dokázali, že naše postupy nejsou jen marketingový tah, požádali jsme v roce 2020 nezávislý institut TÜV o pravidelné kontroly s veřejnými výsledky. Jejich testy prokázaly, že Platinum menu skutečně obsahují deklarované suroviny v uvedeném množství a metoda vaření ve vlastní šťávě zabraňuje množení bakterií a choroboplodných zárodků v produktu. Není to jen reklama, ale poctivá receptura pro maximální zdraví vašeho parťáka. Váš pes si zaslouží Platinum.

Kód 0004408

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše