Produkty měsíce: Platinum Beef se slevou 5 %.   

Barf

PLATINUM – alternativa nebo doplněk k BARFu

 Pojem BARF si můžeme vysvětlit více způsoby. Nám nejblíže je Born Again Raw Feeders – což znamená „znovuzrozen krmit syrovou stravou“. Tedy strava sestavená z čerstvého masa, kostí a zeleniny v syrovém stavu. Nicméně „barfování“ je i způsob přístupu k životu psů. Přání poskytnout jim tu nejpřirozenější stravu podobnou jejich předkům, vlkům.

Dnes již není barf omezen jen na psy. Někteří majitelé koček volí také tento způsob stravování.

 Barfaři (Barfisté) kladou velký důraz na výběr čerstvých produktů, při krmení svého psa se drží přísně této koncepce. Veterináři se však staví k tomuto způsobu kriticky, říkají: koncepce BARF nemusí vždy obsahovat veškeré pro psa potřebné látky – pak je nutné je kupovat samostatně a do stravy přidávat. Hovoříme například o vápníku, mědi, zinku, jódu, vitamínu A a D. O důležitých bylinkách nebo extraktu slávky zelenoústé.

 Krmivo PLATINUM je proto vhodným doplňkem při krmení metodou BARF nebo jeho ideální alternativou. Také my v PLATINUM víme, že pes pochází z vlka a klademe opravdu velký důraz na kvalitu vstupních surovin, nic ji nesmí ohrozit. Používáme výjimečně vysoký podíl čerstvého masa (PLATINUM Menu alespoň 83 %). Kromě toho jsme obohatili naše kompletní krmivo všemi nezbytnými přísadami, které jsou pro vyvážený přísun živin zdravého a spokojeného psa nutné.

 Přemýšleli jste o „BARF“ jako o výživovém konceptu pro vašeho miláčka, ale po zvážení toho, co to pro vás bude znamenat – podmínky pro skladování a uchování čerstvých surovin, určení potřebných přídavných látek a jejich nákup – jste znejistěli? Vhodnou alternativou by mohlo být krmivo PLATINUM.

 Mnoho majitelů „barfovaných“ psů používá naše produkty např. v období dovolených, kdy jim podmínky neumožňují uchovávat krmení čerstvé a syrové anebo by to bylo příliš složité.  Jiní využívají PLATINUM jako doplněk k dalším čerstvým surovinám.

 Máte-li jakékoliv otázky na toto téma, obraťte se na nás kdykoliv!

 Pěkný den Váš PLATINUM Tým

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše