Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

Chovatelské stanice

Vážení chovatelé,

Vlastníte chovatelskou stanici a chcete svým psům a odchovům dopřát jedno z nejkvalitnějších krmiv na trhu?

Značka krmiva Platinum Natural má za cíl podporovat správnou výživu a péči o naše mazlíčky. A nejlepší je začít u malých štěňátek.

Chovatelské stanice

K získání chovatelských cen nám zašlete potvrzení registrace Vaší chovatelské stanice a my Vám obratem zašleme přístupové údaje. Registraci posílejte na email: info@krmivo-platinum.cz

Kromě výhodných cen krmiva, poradenství ve výživě a slevy na ostatní produkty Vám nabízíme také možnost získat startovací balíčky pro štěňátka zdarma. Startovací balíček je balíček, který si s sebou štěňátko poveze do nového domova.

Jaké jsou podmínky pro získání štěněcích balíčků zdarma? Abychom viděli, že majitel štěňata opravdu krmí naším krmivem, je zapotřebí spolu se štěněcími balíčky objednat krmivo pro štěňata, kterým budou štěňátka krmena od seznámení se s granulemi (mezi 3 a 4 týdnem věku) do odběru. Předejdeme tak problémům, které by nastaly, pokud by štěňátka byla krmena do odběru jiným typem krmiva a u nových majitelů by pak mohla mít problémy způsobené náhlou změnou krmiva (průjem, zvracení, řídká stolice, nadýmání).

 Proto jako podmínku pro získání štěněcích balíčků zdarma stanovíme minimální odběr granulí Platinum Natural Puppy. U malých plemen (do 10 kg váhy v dospělosti) je stanoven na objednávku 15 kg. U plemen větších (nad 10 kg váhy v dospělosti) 30 kg krmiva. Štěněcí balíčky nezasíláme samostatně ale s objednávkou.

 Pro získání balíčků pro štěňátka zdarma je zapotřebí:

  • Zaregistrovat u nás svou CHS na základě kopie registrace CHS
  • Zaslat nám přihlášku k zápisu štěňat
  • Splnit podmínku minimální objednávky granulí Platinum Natural Puppy, aby bylo doloženo, že štěňátka jsou do odstavu krmena našimi granulkami
  • Následně vyplnit formulář s údaji a podpisem nových majitelů

Každý balíček pro štěně obsahuje:

  • 1 x 1,5 kg krmiva Platinum Natural Puppy
  • 1 x paštika Platinum Natural Menu Puppy
  • 1 x odměrka
  • 1 x klip
  • Vzorky krmiv a propagační materiály

Vzor přihlášky k vrhu

Přihláška k zápisu štěňat_vzor CMKU

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.