PRODUKT MĚSÍCE: Sleva 5 % na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Jak funguje záruka vrácení peněz ?

Naše dlouholeté zkušenosti a spokojenost našich zákazníků s řadou Oral Clean+Care nás ujišťuje, že i Vás si náš přírodní produkt na odstranění plaku získá. Vyzkoušejte si to!
 
Pokud nejste, z jakéhokoliv důvodu, spokojeni s řadou Oral Clean+Care, nabízíme vám 100% záruku vrácení peněz. Zkontaktujte nás a my Vám uhradíme plnou kupní cenu a to za předpokladu, že jste obdrželi lahvičku přímo od nás nebo od Vašeho veterináře, dodrželi jste všechny pokyny a níže uvedenou podmínku.
 
  • Oral Clean+Care musí být aplikován 2x denně, přesné pokyny naleznete zde.

  • Váš mazlíček nesmí jíst ani pít 30 minut před a po aplikaci

Vezměte na vědomí, že řada Oral Clean+Care neodstraní zabarvení zubů.
 
 

Podmínka 100% záruky vrácení peněz? 

 Vyfoťte svému pejskovi zoubky před aplikací a zašlete nám fotku do 5 dnů od zakoupení přípravku.  Přípravek musí být používán na  jednoho psa. Potřebné informace: datum počátku aplikace (1. fotka) a datum konce aplikace (2. fotka), věk vašeho pejska a váha,  plemeno a jméno majitele. Pokud budete mít fotku před i po a nebude prokázaný efekt naší zubní péče (při zachování správné aplikace), navrátíme Vám peníze. První fotku je nutno zaslat ihned na počátku léčby a do 5 dnů od zakoupení na náš email: info@krmivo-platinum.cz , nebo se s námi spojte telefonicky na čísle 774 066 066.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše