Nyní při nákupu nad 199 Kč získáváte DÁREK ZDARMA. V košíku si vyberete jeden ze tří našich nových druhů pamlsků VETACTIVE. Akce platí od 1. 6. 2023 do vyprodání zásob.

Jak skladovat krmivo Platinum

Jak již spousta z vás ví, naše krmivo nepatří mezi ta, která se dají jen tak přesypat do barelů, kýblů či jiných podobných nádob. Víte také, proč tomu tak je?

Pro správnou odpověď je potřeba podívat se do výroby. Na 1 kg krmiva je použito minimálně 1,85 kg přírodních ingrediencí a z toho vždy minimálně 1,27 kg čerstvého masa. Ingredience prochází pouze krátkou tepelnou úpravou bez jakékoli přidané vody, což zajistí maximální možné uchování živin a vysokých nutričních hodnot. Dále se krmivo suší při pokojové teplotě do 35° C, což nám umožňuje v granulích ponechat 18 % původní masové šťávy. Krmivo je konzervováno přírodní cestou, neobsahuje chemické konzervanty tuků. Proto naše granule nemají trvanlivost delší než 1,5 roku. Krmivo balíme do odolných, hygienicky bezpečných alu-foliových pytlů, které nepropouští světlo a udržují tak krmivo ve tmě. Zároveň je krmivo do poslední chvíle skladováno v chladných halách, kde se teplota udržuje na max. 15 °C. Tyto dvě kombinace zaručí, že krmivo udrží svou vlhkost a nebude napadeno škůdci.

A jak jej tedy skladovat doma? Najděte si temné místo ve spíži, skříni, v lince nebo případně v lednici a zde ponechejte krmivo ve svém původním obalu. Samozřejmě pokud chcete využít váš oblíbený barel, pak krmivo do něj vložte včetně pytle. Krmivo vždy důkladně zavírejte a zamezte přístupu vzduchu, aby Vám krmivo neztvrdlo. K tomu Vám může pomoci náš klip, který v eshopu také naleznete. Rozhodně nedoporučujeme přesypávat krmivo do barelu a do něj pak přisypávat nové, hrozí množení bakterií a roztočů a také případná hniloba granulí.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše