PPL PARCELSHOP pouze za 20 Kč do 30. 6. 2024. 

Kalendář 2025

Kalendář PLATINUM NATURAL 2025

Miluje Váš pejsek nebo kočička krmivo Platinum a pravidelně u nás nakupujete? Pak máme pro vašeho chlupáče skvělou možnost stát se hvězdou v kalendáři Platinum na rok 2025. 

Vyfoťte svého mazlíčka, jak si zrovna POCHUTNÁVÁ NA NAŠICH PRODUKTECH PLATINUM. Fantazii se meze nekladou.

Zachyťte, jak si váš mazlíček vychutnává produkty Platinum v naší Platinum misce, jak se dobývá do paštiky či pamlsků, jak panáčkuje, když vidí granulky v odměrce a ví, že je čas podávání dobroty. Vyfoťte jakýkoliv moment, kdy je váš miláček ve spojitosti s produkty PLATINUM na první pohled šťastný a sdílejte to s námi!

Fotografie musí být VYFOCENA NA ŠÍŘKU. 

Vybrané fotografie budou mít své místo v našem novém kalendáři a zároveň získají pytel krmiva jako dárek. ♥

Pejsci se mohou těšit na 5 kg krmiva dle vlastního výběru a kočičky na 3 kg krmiva. Jdete do toho?

Soutěžit můžete do 31.8.2024.

Vyplňte formulář, vložte fotku vašeho pejska nebo kočičky, jak si pochutnává na Platinum a jste v soutěži!

(Inspiraci můžete čerpat i mezi fotkami pod formulářem nebo zkuste „zapomenout“ otevřený pytel či „nechtěně“ položenou otevřenou paštiku na zemi a věřte, že už stačí jen mít foťák po ruce a je to )

Vyplňte formulář, vložte fotku vašeho pejska nebo vaší kočičky a jste v soutěži!

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše