Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

Martina Burianová

Je fotografkou koní, psů, koček a letadel. Má vlastní fotografický ateliér na Praze 10 v Uhříněvsi specializovaný přímo na fotografování psů a koček klasickým, ale i netradičním způsobem – z podhledu. Pravidelně přispívá svými články do tištěných magazínů zaměřených na jezdectví a letectví. V rámci svého projektu „Jak fotit koně“ pořádá teoretické a praktické kurzy fotografování koní, ale i psů pro začínající, ale i pokročilé fotografy.

MAZLÍČCI

Border Colie – Amy (Brilliant Eywa Enginera)

MŮJ NÁZOR NA KRMIVO PLATINUM?

„Z krmiva Platinum jsem nadšená nejen já, ale i moje fenečka Amy, která si je na první dobrou oblíbila. Každé ráno se těší na chutnou šťavnatou masovou paštiku a přes den si pochutnává na voňavých granulích. Mám radost, jak skvěle prospívá.“

Martina-Burianova-ostatni (5)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.