PPL PARCELSHOP pouze za 20 Kč do 30. 6. 2024. 

O VETACTIVE

3 (3)

Zdravá výživa a kulinářský zážitek pro vašeho domácího mazlíčka.

 

Blaho vašeho mazlíčka je naší motivací

PLATINUM VETACTIVE doporučují zejména veterinární lékaři, kteří jsou odborníky na výživu. Pouhý pohled na analytické hodnoty kupovaného krmiva nevypovídá nic o kvalitě použitých složek nebo procesu jejich zpracování. V popisu je mnoho informací o složkách, které spotřebitel často nedokáže ani zařadit. Speciální krmivo, které slouží k určitému nutričnímu účelu, by mělo být vhodné pro daný druh a podporovat zdraví psa.

Díky 70 % čerstvého masa poskytujeme vysoce kvalitní zdroje bílkovin s vysokou biologickou hodnotou. Složky našeho krmiva jsou navíc vhodné pro lidskou spotřebu a neobsahují žádné zvýrazňovače chuti a pachů, atraktanty ani barviva.

 

Jak funguje unikátní vaření masové šťávy v "tlakovém hrnci"?  

Používáme pouze čerstvé maso, které je vhodné i pro lidskou spotřebu. Čerstvé maso se namele syrové a poté se vloží do velkého "tlakového hrnce" spolu s ostatními kvalitními surovinami bez přidání vody.  

Hrnec se uzavře a maso se pomalu zahřívá. Během ohřevu vzniká masová šťáva a maso se tak šetrně vaří při teplotě 95 °C výhradně ve vlastní šťávě bez přidané vody.  Poté se maso ochladí a pečlivě vysuší. Obsažená vlhkost 18 % tedy není voda, ale čistý koncentrát masové šťávy.   Šetrná tepelná úprava čerstvého masa dodává psovi bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou, které může optimálně vstřebat a využít.   Čerstvé maso obsahuje 98 % využitelných bílkovin. Vysoká stravitelnost ulehčuje metabolismu a optimálně uspokojuje potřeby vašeho psa.  

Teprve až při pokojové teplotě se do masa přidávají vitamíny citlivé na světlo a teplo , oleje a bylinky. Tímto způsobem zůstávají zachovány důležité živiny, plná chuť a aroma.

Vždy sledujte a porovnávejte analytické složky a výrobní postupy krmiv, protože jen p ouhý pohled na hodnoty analytických složek na obalu nevypovídá nic o kvalitě použitých surovin a jejich zpracování.   

 

Právě v tom se PLATINUM VETACTIVE liší

Náš test simuluje bobtnání suchého krmiva v žaludku psa: Krmivo PLATINUM VETACTIVE a běžné konvenční extrudované suché krmivo se umístí ve stejném objemu do sklenice a současně se přidá do každé sklenice stejné množství vody.   Po krátké době se objem běžného suchého krmiva více než zdvojnásobil. U našeho krmiva se naopak objem téměř nemění.   Díky složení a výrobnímu procesu jídlo v žaludku nenabobtná – to výrazně snižuje riziko žaludeční nevolnosti a torze.  

2

 

Více informací o výrobě běžného konvenčního suchého krmiva najdete v naší sekci "fakta a vzdělávání" na horní liště.  

 

Přehled našich výhod

  • Žádné testování na zvířatech 
  • Složky použité k výrobě jsou vhodné k lidské spotřebě
  • Bez pšenice, lepku, sóji, cukru, trans-mastných kyselin a změkčovadel  
  • Plnohodnotný požitek z masa a velmi vysoká stravitelnost
  • Žádné geneticky modifikované složky
  • Jídlo v žaludku nenabobtná  
  • Bez zvýrazňovačů chuti, atraktantů, barviv a pachů  

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše