Produkty měsíce: Platinum Beef se slevou 5 %.   

Obal TETRA RECARD

Prvotřídní obaly
Naše PLATINUM MENU je výjimečné nejen svou výrobou bez vody, ale také svým obalem. Obal Tetra Recart® je ekologický, úložný a hospodárný svou výrobou.

Ekologické balení
Karton Tetra Recart pro PLATINUM MENU je vyroben ze 67 % z lepenky, z nichž dvě třetiny jsou založeny na obnovitelných zdrojích. Pro porovnání, v případě konvenční plechovky je z obnovitelných surovin vyrobena pouze papírová etiketa, což tvoří cca 3 %.

Certifikace FSC
Obal Tetra Recart je vyroben z lesů nebo recyklovaných materiálů s certifikací FSC. Jako spotřebitel si tedy můžete být jisti, že vyrábíme produkt z kontrolovaných zdrojů, které jsou v souladu s přísnými ekologickými a sociálními normami.

Udržitelnost
Chování spotřebitelů se mění a poptávka po udržitelných obalech roste. PLATINUM je přesvědčeno, že je důležité produkty balit do ekologických obalů.

Z lásky k přírodě
Obaly Tetra Recart jsou plně recyklovatelné. Při likvidaci je lze snadno složit a ekologicky zlikvidovat. Obal lze tedy zpracovat na nové produkty.

Méně úložného prostoru
Díky obdélníkovému tvaru obalu vám vzniká při skladování více místa. Oproti klasickým konzervám ušetříte 40 % místa na polici. Naše mokré krmivo je nejen prostorově úsporné, ale také nerozbitné. Díky obalu Tetra Recart jsou živiny obsažené v krmivu PLATINUM MENU optimálně chráněny po dobu 36 měsíců.

Snížený dopad na životní prostředí
Obal Tetra Recart je obzvláště lehký a váží méně než jiné typy obalů (pouze asi 60 %). Navíc se díky tvaru vejde do kamionu více balíků (ve srovnání s plechovkami). Prostorově úsporná odlehčená konstrukce tak boduje i zde při hodnocení životního cyklu (menší uhlíková stopa při přepravě).

Srovnání CO2 stopy
Ve srovnání s plechovkami mají obaly Tetra Recart o 81 % nižší emise oxidu uhličitého během životního cyklu produktu. Při výrobě, distribuci a likvidaci ušetří obaly Tetra Recart® dalších 60 % energie ve srovnání s plechovkami.

 

 

 

 

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše