PRODUKT MĚSÍCE: Sleva 5 % na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.

Věrnostní program

 

REGISTRACE a VĚRNOSTNÍ PROGRAM pro naše zákazníky

 

Výhradní dovozce pro českou a slovenskou republiku připravil pro svoje zákazníky nový věrnostní program, který vám chceme představit společně s novým e-shopem. Naše vize a poslání za celou dobu působení je kvalitní strava pro domácí mazlíčky. Každý náš zákazník se svým nákupem podílí na jejich naplňování. Toho si ceníme a vážíme, a proto jsme připravili program, kde lze získat řadu benefitů. Tento náš program byl za podpory zákazníků sestaven do dvou úrovní. První úrovní je REGISTRACE, kde zákazník při nákupu na našem e-shopu získává množstevní slevy na granule a pamlsky. Při odběru 30 kg krmiva získáváte dopravu zdarma.

Registrace znamená vytvoření zákaznického účtu a vyplnění povinných informací. Vytvořením zákaznického účtu má řadu výhod pro zákazníka, nejen získání množstevních slev, ale také možnost spravovat své osobní údaje, historie objednávek, přehled faktur v digitální podobě, možnost opakování objednávky, přehled oblíbených položek a v neposlední řadě námi připravovaná automatizace objednávek.

Druhou úrovní je VĚRNOSTNÍ PROGRAM, jehož podstatou je odměnit zákazníky za pravidelné nakupování na našem e-shopu. Zákazník nákupem našeho sortimentu PLATINUM sbírá body. Každý produkt má své bodové ohodnocení. Podmínkou pro vstup do věrnosntího programu je mít vlastní zákaznický účet (registrace) a vyplnit údaje o pejskovi a kočičce, které se zobrazí po zaškrtnutí políčka "Vstup do věrnostního progamu". Již registrovaní zákazníci musí ve správě účtu zakliknout políčko "Vstup do věrnostního programu" a následně vyplnit údaje o mazlíčkovi. Počet bodů za konkrétní produkt vidíte na jeho detailu. Stav svého bodového konta naleznete v "Přehledu odměn".

Získané body mají expiraci 183 dní od jejich získání. Body jsou přičteny v okamžiku dokončení objednávky, v případě storno objednávky nebo reklamace se body odečtou. Týden před expirací bodů je zákazník informován prostřednictví e-mailu. Nákup zboží za body je nutné provést v samostatné objednávce. V jedné objednávce nelze kombinovat platbu na dobírku, kartou nebo převodem a platbu body.  

Příklad, jak rychle dosáhnout odměny z věrnostního programu

 

      Nákup     Zakoupený produkt Počet bodů
1. Menu Beef&Chicken 375g 5b
Menu Chicken 375g 5b
Menu Iberico&Turkey 375g 5b
Meat Crisp Adult 3kg 19b
  Celkem 34b
2. Clickt Bits 300g 5b
Fit stick Rabbit 300g 5b
Fit stick lamb&chicken 300g 5b
Adult Iberico 5kg 9b
  Celkem 24b
3. Adult Lamb 5kg 10b
Menu Chicken 375g 5b
Clickt Bits 300g 5b
  Celkem 20b
     
  Celkový počet bodů 80 bodů
     
Co je možné získat?  
  Paštika 375g Pamlsky
  68b 74b

Postupně budeme přidávat nové produkty, které lze získat za body, takže pokud nechcete, aby vám něco uteklo sledujte naše sociální sítě a přihlašte se k odběru newsletteru.

 

Pravidla věrnostního programu

Věrnostní program je věrnostní proogram provozovaný obchodní společností Platinum Natural se sídlem Pražská 88, Světlice, 417 61 Bystřany, IČ 28722621, DIČ: CZ28722621, zapsané v obchodním rejstříku ve spisové značce 287788, vedené u krajského soudu v Ústí nad Labem.

Tento program umožní získat věrnostní body všem registrovaným koncovým zákazníkům, kteří na stránkách www.krmivo-platinum.cz a www.krmivo-platinum.sk objednájí a poté zaplatí zboží. Počet bodů se liší dle jednotlivých kategorií. Přesný počet možných získatelných bodů vidí zákazník v detailu produktu i v souhrnu objednávky. Věrnostní program je určen jen pro registrované koncové zákazníky. Nelze jej tedy čerpat v případě, že nemáte registraci na jedné z našich domén, případně pokud od nás čerpáte jiné, například velkoobchodní slevy. Rovněž si vyhrazujeme právo na vypnutí zisku věrnostních bodů u zboží, které je právě v akci nebo celý program kdykoliv upravit.

Počet věrnostních bodů je možné zjistit kdykoliv po přihlášení do eshopu a rozkliknutí vašeho jména v pravé horní části eshopu. Objednávky, které nejsou uskutečněny prostřednictvím vašeho registrovaného účtu nemohou být zařazeny do Věrnostního programu.

Pro více informací ohledně pravidel věrnostního programu nás neváhejte kontaktovat na adrese marketing@krmivo-platinum.cz

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web využíváme, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou zkombinovat tyto údaje s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které jste získali v důsledku toho, že využíváte jejich služby.

Podrobné nastaveníPovolit vše